LEGIA WARSZAWA

Legia Biznes

Witamy na stronie biznes.legia.com, gdzie poznasz naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę kierowaną do biznesu – bilety VIP, ekskluzywne loże, wynajem stadionu na potrzeby imprez i eventów, sponsoring oraz profesjonalna Liga Biznesu.

Studniówka 2020

Aktualności biznesowe

wydarzenia na stadionie i związane z Klubem

Legia wyróżniona na gali Superbrands 2019

Legia Warszawa jako pierwszy klub sportowy w Polsce została laureatem tytułu Superbrands Polska. Nagrody, zwane polskimi oskarami marketingu, przyznawane są najsilniejszym i najbardziej rozpoznawalnym markom konsumenckim i biznesowym.

Czytaj więcej

Oferta Silver na mecz z Zagłębiem

Strefa Silver to oferta klasy biznes, która umożliwia przeżywanie wielkich sportowych emocji w komfortowych warunkach. Odwiedź ją w niedzielę, 19 maja, przy okazji meczu Legii Warszawa z Zagłębiem Lubin w…

Czytaj więcej

Wmurowanie kamienia węgielnego pod budowę LTC

W poniedziałek, na terenie inwestycji Legia Training Center odbyła się uroczystość wmurowania kamienia węgielnego pod budowę ośrodka. W ceremonii udział wzięli Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki, przedstawiciele rządu, prezes Legii…

Czytaj więcej

Kontakt

Magdalena Lipka

magdalena.lipka@legia.pl

tel.: +48 513 111 673

SILVER I GOLD

Maciej Szewczyk

maciej.szewczyk@legia.pl

tel.: +48 513 111 690

Loże VIP, wynajem stadionu

Natalia Sosnowska

natalia.sosnowska@legia.pl

tel.: +48 513 111 678

Loże VIP, wynajem stadionu

Paulina Birek

paulina.birek@legia.pl

tel.: +48 513 111 695

Loże VIP, wynajem stadionu

Andrzej Stepanów

andrzej.stepanow@legia.pl

tel.: +48 600 013 319

Sponsoring

Krzysztof Stalewski

krzysztof.stalewski@legia.pl

tel.: +48 604 165 154

Sponsoring

Przemysław Szczepaniuk

przemyslaw.szczepaniuk@legia.pl

tel.: +48 734 170 186

Liga Biznesu, turnieje

Piotr Jarek

piotr.jarek@legia.pl

tel.: +48 502 555 686

Vouchery na trybuny zwykłe

en_USEnglish
pl_PLPolish en_USEnglish
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X