We wrześniu br. zostanie zainaugurowana premierowa edycja Legia Sport Business Programme (LSBP), prestiżowego projektu edukacyjnego Legii Warszawa i International Sports Convention. Zapraszamy do wzięcia udziału w programie, który otworzy dla Ci drzwi do nowej kariery w międzynarodowym środowisku profesjonalnego sportu.

Dlaczego warto aplikować?

Uczestnicy programu Legia Sport Business Programme otrzymają absolutnie wyjątkową na polskim rynku możliwość zdobycia kompleksowej i praktycznej wiedzy w dziedzinie zarządzania sportem. Nowoczesne, interaktywne zajęcia w formie online będą elastycznie dostosowane do możliwości uczestnika, a wszyscy spotkają się w prestiżowych, atrakcyjnych lokalizacjach: Tottenham Hotspur Stadium w Londynie, Stadion Legii i Legia Training Center. Nasz partner, International Sports Convention, posiada wieloletnie doświadczenie w organizacji konferencji w tematyce sportowego biznesu na całym świecie.

 

Dla kogo jest program?

Legia Sport Business Programme przeznaczony jest zarówno dla osób dopiero budujących swoją pozycję na rynku pracy, jak i pracowników średniego szczebla oraz managerów posiadających już doświadczenie w działalności w branży sportowej, zorientowanych na dalszy rozwój w innowacyjnym środowisku. Legia Sport Business Programme to również propozycja dla tych, którzy po kilkuletniej praktyce dostrzegają nowe szanse w przearanżowaniu kariery zawodowej i zyskaniu nowych kompetencji w dziedzinie zarządzania w sporcie. Uczestnictwo w naszym programie zapewnia rozbudowanie sieci wartościowych kontaktów w skali międzynarodowej. Kreujemy liderów, którzy będą wyznaczać trendy na rynku sportowym.

 

Z kim się spotkamy?

Najmocniejszym punktem programu jest najwyższej jakości kadra wykładowców, którą stanowią przedstawiciele klubów, organizacji i federacji sportowych oraz sponsorów globalnego sportu, oficjalnych nadawców telewizyjnych oraz instytucji zaangażowanych w rozwój świata sportu. Prelegenci wyróżniają się udokumentowanymi sukcesami w kreacji i wdrażaniu multibranżowych projektów, praktyką w zarządzaniu na najwyższym poziomie, unikalnym doświadczeniem w podejmowaniu wyzwań obejmujących współczesne spektrum zarządzania w sporcie. Wśród Star Speakerów Legia Sport Business Programme będą m.in. właściciel i prezes Legii Warszawa Dariusz Mioduski, prezes Ekstraklasy S.A. Marcin Animucki, dyrektor zarządzający ECA Charlie Marshall, szef gabinetu CEO UEFA Events SA Łukasz Wójtowicz, a także gościnnie dyrektorzy WTA, NBA i Formuły 1.

 

Jak się zapisać?

Rejestracja jest dostępna na stronie https://legiasbp.com/

Aplikacje będą weryfikowane do 24 czerwca br.

 

Pierwsza edycja Legia Sport Business Programme

Składanie aplikacji: 26 maja – 24 czerwca 2021 r.

Początek programu: wrzesień 2021 r.

Koniec programu: maj 2022 r.

Format: wykłady, warsztaty, webinaria, konferencje, sesje networkingowe