ICON to nowa drużyna w naszych rozgrywkach i jak widać od samego początku radzą sobie wyjątkowo dobrze 👏 W pierwszych 4️⃣ kolejkach zdobyli komplet punktów i pewnym są dość mocnym kandydatem do mistrzowskiego tytułu naszych rozgrywek 💪

A dokładnie kryje sie pod nazwą ICON – Wine & Whisky Selection i w czym specjalizują się uczestnicy naszych rozgrywek ⁉️

Salon sprzedaży ICON Wine & Whisky Selection to nowe, niebanalne miejsce o wysokiej estetyce. Firma specjalizuje się w tematyce win, szampanów oraz whisky tworzonych z sercem, niejednokrotnie z kilkuwiekową tradycją. ICON obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i szeroko rozumiane B2B (firmy, korporacje, banki, agencje) w zakresie doboru i sprzedaży wyselekcjonowanych trunków.

W swojej ofercie posiadają również profesjonalnie przygotowane warsztaty Akademia Whisky ICON, oparte o autorski program edukacyjny, podczas których przygotowywane są degustacje i prezentacje whisky zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

Przystępnie prowadzone spotkania i odpowiedni dobór whisky pomagają odnaleźć ulubione smaki i rozszerzają wiedzę praktyczną, dzięki której łatwiej dobierzesz whisky dla siebie lub kontrahenta.

Nie trzeba być malarzem, aby podziwiać piękny obraz, nie trzeba być kompozytorem, by cieszyć się koncertem. Nie trzeba być specjalistą, by rozkoszować się kieliszkiem szlachetnego trunku – to nie wiedza tajemna a czysta przyjemność i ciekawe doznania.

Więcej informacji na temat uczestnika naszych rozgrywek znajdziecie na stronie www.iconselection.pl