❌UWAGA❌
Jak wiecie w naszym kraju wprowadzono obostrzenia mające na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa COVID 19 My również w branży sportowej otrzymaliśmy wytyczne które zobligowani jesteśmy wprowadzić od dnia dzisiejszego, aż do odwołania ✍️ Poniżej znajdziecie punkt po punkcie najważniejsze zalecenia ⤵️
Zmuszeni jesteśmy wyłączyć z użytku szatnie oraz wjazd na parking
Wejście uczestników odbywać się będzie furtką boczną obok punktu Fortuny – dokładnie tak jak podczas obecności UEFA na naszym stadionie.
Osoby z obsługi, które do tej pory opiekowały się szatnią będą stacjonowały właśnie przy tym wejściu kontrolując liczbę osób, ruch na i z boiska oraz dezynfekując wszystkim dłonie przy wejściu oraz wyjściu z obiektu. Bardzo prosimy o stosowanie się do ich zaleceń. Dezynfekcja rąk jest obowiązkowa ⛔️
Harmonogram nie ulega zmianie, bo i tak zawierał już przerwy między spotkaniami. Niemniej jednak może zdarzyć się, że start meczu ulegnie nieznacznemu opóźnieniu. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Wejście na obiekt możliwe będzie dopiero po opuszczeniu poprzedniej grupy.
Prosimy, aby przy oczekiwaniu przed furtką również zachować konieczny dystans.
Sędziowie mają za zadanie dezynfekować bramki oraz piłki po każdym meczu. Z użytku wyłączone będą ławki rezerwowych.
Bardzo ważne, aby każdy uczestnik rozgrywek posiadał założoną maseczkę. Nosić maseczkę musimy do momentu wejścia na swój sektor celem rozgrzewki. Do tego czasu już nawet po przekroczeniu wejścia wciąż dana osoba traktowana będzie jako „widz” i musi zakrywać usta i nos. Bez maseczki niestety nie będziemy mogli wpuścić Was na obiekt.
Wiemy, że to ciężkie, ale prosimy ograniczyć bezpośredni kontakt z sędziami do minimum. Mamy świadomość, że przysłowiowe „zbicie piątki” to esencja tego, po co się spotykamy, ale musimy zachować ostrożność na tyle, na ile to możliwe.
Mamy nadzieję, że ta sytuacja potrwa jak najkrócej, ale najważniejsze na ten moment jest to, aby w ogóle mogła trwać Zachowując się odpowiedzialnie wydłużamy nadzieje na dogranie sezonu w zdrowych warunkach
Za wszelkie niedogodności przepraszamy raz jeszcze i liczymy, że tym razem również wygra sport
Obraz może zawierać: 1 osoba, kwiat, tekst „LEGIA BIZNES FO FORTUNA UWAGA! INFORMACJE NA TEMAT OBOSTRZEŃ DOTYCZĄCYCH WIRUSA COVID 19 PODCZAS ROZGRYWEK LEGIA BIZNES CUP WIĘCEJ FORMAC WIĘEIFRMCINATMTROZGRYEZN NA TEMAT ROZGRYWEKZ ZNAJDZIECIE NASZE STRONIE BIZNES.LEGIA.COM #LEGIABIZNESCUP”