Strefa Silver to oferta klasy biznes, która umożliwia przeżywanie wielkich sportowych emocji w komfortowych warunkach. Odwiedź ją w sobotę przy okazji ostatniego meczu, który Legia rozegra w Warszawie w 2018 roku. Rywalem mistrzów Polski będzie czwarta drużyna w ligowej tabeli, Piast Gliwice.

W ramach biletów Silver oferujemy miejsca na trybunie o najwyższym standardzie (sektory 100-103 i 124-126) oraz dostęp do strefy cateringowej w formie koktajlowej ulokowanej w salach Silver wewnątrz trybuny zachodniej na stadionie przy Łazienkowskiej 3.

Z okazji ostatniego domowego meczu w roku obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości klub organizuje wyjątkową akcję, dzięki której możesz stać się częścią historii Legii i niepodległej Polski. Każdy, kto kupi bilet i przyjdzie na mecz z Piastem, będzie miał możliwość wpisania się na listę osób, których imiona i nazwiska zostaną umieszczone na pamiątkowej tablicy.

Co zrobić, aby wziąć udział w akcji?

  • Kupić bilet na mecz z Piastem i być w dniu meczu na stadionie (obecność jest obowiązkowa). Karnetowicze również uczestniczą w akcji.
  • Na stronie 100.legia.com podać swoje imię, naziwsko i numer PESEL oraz zaakceptować regulamin akcji i niezbędne zgody w nieprzekraczalnym terminie do 31 grudnia 2018.

ZOBACZ OFERTĘ SILVER NA MECZ Z PIASTEM >

Silver Club:

wykwintne menu serwowane przez restaurację Belvedere Catering by Design: dania ciepłe i zimne, stacja live cooking, przekąski, napoje (open bar), korner „chłopskie jadło”,
miejsce parkingowe przy zakupie trzech biletów pełnopłatnych.

Ceny biletów Silver na mecz z Piastem:

Silver ………. 360 PLN*
Silver dla posiadaczy karnetów VIP 18/19 ……… 324 PLN*

*Wszystkie kwoty są kwotami brutto i uwzględniają podatek VAT w wysokości 8%.

Jeśli jesteś zainteresowany kupnem biletu, lub chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu:

Magdalena Lipka
magdalena.lipka@legia.pl
+48 513 111 673

ZOBACZ OFERTĘ SILVER NA MECZ Z PIASTEM >