Za nami druga sesja trzeciej edycji Legia Sport Business Programme. Tym razem tematem przewodnim były operacje związane z dniem meczowym, a miejscem akcji prawdziwe zaplecze wydarzeń przy okazji spotkania Legia Warszawa – Cracovia.

Data: 17/11/23
Rodzaj wydarzenia: projekt edukacyjny dla menadżerek i menadżerów
Cel: szerzenie specjalistycznej wiedzy na temat zarządzania różnymi aspektami profesjonalnego klubu sportowego
Realizacja: comiesięczne zjazdy organizowane do maja 2024, wykłady wraz z zajęciami praktycznymi, zwiedzanie zaplecza wydarzeń sportowych, wspólne oglądanie meczy Legii Warszawa na stadionie

Nasi wybitni prelegenci: Krzysztof Szumowski, który dołączył do nas zdalnie bezpośrednio z Klubowych Mistrzostw Świata FIFA 2023 w Dżudzie oraz Marcin Stefański z Ekstraklasy SA podzielili się informacjami dotyczącymi tego, w jaki sposób największe światowe imprezy sportowe są realizowane w niezakłócony i ekscytujący dla kibiców sposób.

Jednym z prelegentów był również Tomasz Zahorski, Prezes Zarządu Legia Training Center i lider Legia Sport Business Programme. Opowiadał o złożonym procesie zarządzania ośrodkiem sportowym i odpowiedział na wszystkie pytania naszych uczestników związanych z operacjami odbywającymi się w LTC.

Na koniec, Adam Pawlak, Koordynator ds. organizacji wycieczek w Legii, oprowadził grupę po stadionie. Uczestnicy mieli okazję zobaczyć zza kulis ostatnie momenty organizacji dnia meczowego przed starciem Legią Warszawa z Cracovią.

Spotkanie było również wyjątkową szansą do nawiązania wartościowych kontaktów i integracji w jednej z prestiżowych lóż biznesowych na stadionie.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat LSBP? Odwiedź stronę programu TUTAJ
Więcej informacji na temat bierzących zjazdów znajdziesz na naszym profilu LinkedIn