Spotkanie z gwiazdami, strefa gamingu oraz wspólne oglądanie konferencji prasowej – Legia Warszawa przygotowała dla gości Klubu Biznesowego propozycje, dzięki którym wizyta na meczu w najbardziej ekskluzywnej części stadionu będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

Jakość obsługi klientów w strefie biznesowej jest jednym z priorytetów klubu. Od najbliższego meczu z Lechią Gdańsk, na gości w Klubie Biznesowym będą czekać nowe aktywności, dzięki którym czas spędzony przy Łazienkowskiej 3 dostarczy dodatkowych wrażeń i pozwoli lepiej poczuć rangę piłkarskiego wydarzenia. W trosce o maksymalny komfort uczestników strefa VIP przejdzie zmiany wizualne: odświeżony zostanie wystrój wnętrza i branding komercyjny.

Godzinę przed każdym meczem zapraszamy na spotkania w ramach premierowego cyklu The Legends Club – na scenie w sali Silver od strony północnej będziemy gościć byłych piłkarzy, trenerów, przyjaciół Legii Warszawa i influencerów, którzy opowiedzą o swoich przeżyciach, doświadczeniach i emocjach, jakie związane są z naszym klubem. Pierwszym rozmówcą będzie były bramkarz naszego klubu, mistrz Polski i uczestnik Ligi Mistrzów UEFA Arkadiusz Malarz.

Dla zapewnienia rozrywki całym rodzinom, we foyer na II piętrze dzieci i młodzież będą mogły skorzystać ze strefy gamingowej przygotowanej przez zespół Shif7 Gaming. Strefa gamingowa będzie wyposażona w konsole lub komputery oraz zestawy popularnych gier. Obsługę strefy zapewnią osoby, które grają na co dzień, są trenerami e-sportowymi lub influencerami gamingowymi.

Po zakończeniu spotkania (około 30 minut) przygotowaliśmy kolejne ekskluzywne wydarzenie. Na wewnętrznych ekranach Klubu Biznesowego będzie transmitowana konferencja prasowa trenera Legii Warszawa. W czasie rzeczywistym goście zobaczą komentarz szkoleniowca, który piętro niżej odpowie na pytania dziennikarzy z największych polskich mediów. Dla przyjemnego spędzenia czasu podczas piłkarskich dyskusji w gronie znajomych, Grupa Żywiec, właściciel marki Królewskie, zaoferuje piwo bezalkoholowe Heineken oraz Warka Radler.

Przypominamy dodatkowo, że wśród zaproszonych gości w Klubie Biznesowym, z dumą gościmy także przedstawicieli Galerii Sław, czyli najbardziej zasłużonych trenerów, zawodników i działaczy w historii klubu.

Obecnie trwa sprzedaż biletów VIP na mecz Legia Warszawa – Lechia Gdańsk (2 kwietnia, godz. 20:00). Strefa biznesowa jest dostępna dla gości od dwóch godzin przed rozpoczęciem do godziny po zakończeniu spotkania. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i życzymy doświadczenia wyjątkowych emocji w tym prestiżowym miejscu.

 

– – – – –

Klub Biznesowy Legii Warszawa jest przestrzenią o najwyższym standardzie zlokalizowanymi na drugim piętrze Trybuny Zachodniej.

Gold Club, ulokowany w centralnej części sektora biznesowego, symbolicznie oznaczona liczbą 100, mieści 152 miejsca tuż nad strefą wyjścia zawodników na boisko. Komfortowe krzesełka o najwyższym standardzie oraz miejsca siedzące przy stołach w luksusowej, przeszkolonej sali wewnątrz tworzą atmosferę ekskluzywności i nadają szczególny wymiar przeżywania meczu.

Silver Club oferuje miejsca na trybunie na skórzanych krzesełkach tuż nad strefą ławek rezerwowych (sektory 101-103 i 124-126) z dostępem do strefy cateringowej o ustawieniu koktajlowym w dwóch salach wewnątrz Trybuny Zachodniej.