Czym różnią się „Football rules” od „Laws of the Game”? Uczestnicy piątej sesji trzeciej edycji Legia Sport Business Programme już to wiedzą.

Data: 14/04/2024
Rodzaj wydarzenie: sesja programu menadżerskiego LTC
Cel: przekazanie eksperckiej wiedzy
Realizacja: seria ekskluzywnych wykładów na Stadionie Legii

Podczas spotkania na Stadionie Legii Warszawa, w wyjątkowej przestrzeni The Box, Lukas Brud, reprezentujący IFAB, omówił to.

Z kolei Jakub (Kuba) Laskowski przybliżył temat „prawa sportowego” i jego znaczenia w kontekście legislacyjnym, wciągając wszystkich w fascynujące analizy trudnych przypadków w europejskim futbolu z ostatnich lat.

Sara Williams, zajmująca się na co dzień projektami kształcenia kadr klubowych w European Club Association (ECA), podkreśliła znaczenie edukacji dla rozwoju przyszłych liderek i liderów.

Tego dnia ECA, wspierając Legia Sport Business Programme, udzieliło również bezcennych wskazówek dotyczących wdrażania polityki zrównoważonego rozwoju, które z pasją przedstawili Gaia Pretner i Carolina Komel.

Prezes Fundacji Legii, Anna Mioduska, opowiedziała o zaangażowaniu społecznym w sporcie i o tym, jak każdy z nas może przyczynić się do pozytywnych zmian, a Mateusz Widłak zainspirował obecnych historią AMP Futbol Polska.

Jeśli chcesz uczyć się od najlepszych i poznać rozwiązania stosowane już dzisiaj w czołowych klubach, przystąp do rekrutacji na czwartą edycję LSBP.

Rozpoczynamy w październiku, a dzień otwarty już 28 kwietnia.