4 września otworzyliśmy w Legia Training Center Liceum Ogólnokształcące i zarazem nowy rok szkolny w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Jest to kolejny projekt edukacyjny uruchomiony w naszej organizacji.

Data: 04/09/2023
Rodzaj wydarzenia: otwarcie Szkoły Mistrzostwa Sportowego w LTC
Cel: rozwój, edukacja i wysokojakościowe szkolenie zawodników Akademii Piłkarskiej iLegii Warszawa
Realizacja: inauguracja wraz z oficjalną ceremonią na hali sportowej w Legia Training Center, powitanie uczniów przez prezesa Dariusza Mioduskiego oraz burmistrza Grodziska Mazowieckiego, Grzegorza Benedykcińskiego.

4 września w naszym ośrodku zainaugurowano nowy rok szkolny w ramach Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Otwarcie SMS w LTC stało się kamieniem milowym zarówno w historii klubu, jak i rozwoju sportu w Polsce.
Inauguracja zgromadziła liczne grono gości, w tym najważniejsze osobistości z naszego klubu oraz akademii, przedstawicieli lokalnych władz, między innymi burmistrza Grodziska Mazowieckiego Grzegorza Benedykcińskiego, oraz przedstawicieli Fundacji Legii i Legia Soccer Schools.

Nowootwarta szkoła oferuje kompleksowy program szkolenia, umożliwiający połączenie treningów piłkarskich z nowoczesną edukacją. Program stanowi kolejny krok w procesie wszechstronnego rozwoju naszych młodych piłkarzy a na jego potrzeby dostosowano aranżację i wyposażono w sprzęt specjalne sale na terenie ośrodka.

Chcesz dowiedzie się o tym, jaki projekt możemy zrealizować dla Ciebie w LTC? Napisz do nas: [email protected]!