Za nami Legia Sport Business Day, czyli dzień otwarty 4. edycji Legia Sport Business Programme w Legia Training Center.

Ta wyjątkowa impreza przyciągnęła ponad 40 uczestniczek i uczestników, którzy byli na miejscu i dołączali online.

Jak wyglądała agenda tego dnia?
10:00 Oficjalne otwarcie i prezentacja Legia Sport Business Programme – Tomasz Zahorski, Prezes Zarządu Legia Training Center, Marcin Sobczyk, Manager ds. rozwoju organizacji i zasobów ludzkich oraz Jakub Myszkorowski, Head of Development Projects w Legia Training Center – liderzy LSBP
10:45 Sesja Q&A
11:15 LSBP: Od pomysłu do pracy w profesjonalnym sporcie – Robert Drozdz, Manager ds. zarządzania projektami strategicznymi w Legii Warszawa
12:00 Zwiedzanie Legia Training Center
13:00 Networking z absolwentami poprzednich edycji LSBP
13:30 Mecz towarzyski na boiskach LTC

Podczas spotkania zostały przekazane informacje na temat korzyści płynących z uczestnictwa w naszym programie, ale także zostały wskazane konkretne ścieżki rozwoju i kariery zainicjowane po ukończeniu LSBP.

Po prezentacji nowości w programie i sesji Q&A zwiedziliśmy razem LTC i… zagraliśmy mecz, który ujawnił wiele ukrytych talentów.

Jeśli nie mogłeś być z nami podczas spotkania, nie martw się! Skontaktuj się z nami pisząc na adres [email protected], a otrzymasz komplet materiałów!

Rekrutacja już się rozpoczęła, a liczba miejsc jest ograniczona! Nie czekaj dłużej i złóż swoją aplikację TUTAJ już teraz!