Piłkarski Mistrz Polski podpisał nową umowę o współpracy z TM Flota, warszawskim dilerem samochodów marki Toyota i Lexus. TM Flota jest Partnerem Klubu od 2016 roku.

W ramach umowy posiadająca ponad 35-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej TM Flota zapewni zespołowi oraz przedstawicielom Klubu auta o najwyższym standardzie.

Z ogromną satysfakcją ogłaszamy kontynuację współpracy z firmą TM Flota, która jest profesjonalnym i solidnym Partnerem, doskonale znającym specyfikę tak dynamicznej organizacji jak Legia. Przez ostatnie lata współpracy przekonaliśmy się, że jakość marki Legii gwarantuje również sukcesy biznesowe naszych Partnerów. To także kolejna umowa sponsorska zawarta przez nasz Klub w ostatnich miesiącach, co dodatkowo potwierdza atrakcyjność Legii jako partnera marketingowego, a związanie się z naszą marką i społecznością, która nam kibicuje, przynosi trwałe korzyści biznesowe – mówi członek zarządu Legii Warszawa Łukasz Sekuła.

Partnerstwo TM Floty i Legii będzie także oznaczać wymierne korzyści dla kibiców Klubu, dla których przygotowana zostanie specjalna oferta motoryzacyjna.

Dziękujemy Klubowi za zaufanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów dotychczasowej współpracy i cieszymy się, że przez następny rok będziemy dalej „jechać” razem. Zamierzamy rozwijać nasze partnerstwo i częściej współpracować wykorzystując siłę i renomę marki Legii m.in. podczas imprez branżowych i wydarzeń specjalnych – mówi prezes TM Flota Mariusz Lusa.

Szeroka oferta biznesowa TM Flota wykracza poza standardową sprzedaż, wynajem samochodów oraz usługi serwisowe. Klienci TM Floty mogą korzystać z usług zarządzania flotą aut oraz, dzięki zapleczu w postaci czterech stacji dilerskich, kompleksowej obsługi związanej z każdym aspektem eksploatacji samochodu, również ubezpieczeniem, naprawami blacharsko-lakierniczymi i usługami finansowymi. Więcej informacji o Partnerze i jego portfolio można znaleźć na stronie www.tmflota.pl.