‼️ Gala podsumowująca zmagania w ramach sezonów ́ oraz odbędzie się .. o godzinie : na stadionie Legia Warszawa Szczegółowe informacje znajdziecie poniżej Zapraszajcie drużynowych kompanów i przede wszystkim rezerwujcie czas

Uprzejmie informujemy, że uroczyste podsumowanie sezonu ́ oraz rozgrywek odbędzie się w piątek, o : na terenie stadionu w strefie biznesowej .
W trakcie oficjalnej gali podsumowującej jesienne oraz wiosenne zmagania, którą poprowadzi nie kto inny jak sam ̇ , wręczymy wyróżnienia drużynowe i indywidualne dla najlepszych zespołów oraz zawodników.
Podczas wydarzenia będziecie mogli również spróbować fenomenalnych dań, które zapewni dla Was tego wieczoru . Na zaspokojenie pragnienia oczywiście piwo od drużyny ́, a dla miłośników czegoś mocniejszego uruchomimy płatny bar. Standardowo, po części oficjalnej, odbędzie się część rozrywkowa przy gorących tanecznych rytmach!
Dlatego rezerwujcie sobie termin i do zobaczenia w ” „. Pamiętajcie również o zabraniu ze sobą wizytówek do naszej loterii biznesowej!
20.08.2021
⏱ 20:00
Stadion Legia Warszawa / Strefa VIP SILVER CLUB
⛔️ Za okazaniem zaproszenia
Bożydar Iwanow
Belvedere Catering by Design
Królewskie + dodatkowo płatny bar z mocniejszymi trunkami
Ze sportowymi pozdrowieniami i do zobaczenia na mistrzowskim podsumowaniu!