Jak najlepiej przygotować formę zespołu firmowego przed kibicowaniem w finałach ME? Sprawdzając, czy „ja bym to strzelił” i „na ich miejscu gryzłbym trawę” w praktyce. 

Data: 09/06/2024
Rodzaj wydarzenie: turniej firmowy
Cel: promowanie zdrowego trybu życia, integracja poprzez sport
Realizacja: zawody szóstek piłkarskich na sztucznych boiska w LTC

🏆 Okazji do tego dostarczył LTC Business Cup 2024 rozegrany w Legia Training Center w Książenicach 9 czerwca, czyli już trzecia edycja wyjątkowego turnieju dla drużyn firmowych organizowanego przez najnowocześniejszy ośrodek treningowy w Europie Środkowej.

⚽ Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a o tym, że „oni by to strzelili” najlepiej przekonali wszystkich piłkarze OSP Izdebno Kościelne , którzy wygrali w finale z Metro Łazy.

🏆 Zwycięzcy wrócili do domów nie tylko z pamiątkowym pucharem  i medalami, ale też z zaproszeniem do kibicowania na trybunach podczas pierwszego meczu Legii w nowym sezonie oraz kuponem na dwugodzinny trening na boiskach LTC!

🥈 Finaliści z Metro Łazy również otrzymali poza nieco mniejszym pucharem i medalami bon na trening lub mecz w LTC, a zdobywcy trzeciego miejsca – Energynat – poza trofeum i krążkami i wygrali zaproszenie dla swojej firmy do zwiedzenia Legia Training Center z przewodnikiem.

⚽ Najlepszym strzelcem turnieju został Rafał Zakrzewski z Energynat, który zdobył aż 19  bramek.

👏 Dziękujemy zawodnikom wszystkich drużyn za udział, wspaniałą atmosferę i zaangażowanie.

📧 A jeśli Ty chcesz zaprosić pracowników swojej firmy na inspirującą integrację sportową w LTC, napisz do Leszek Dowgwiłłowicz-Nowicki i poznaj ofertę na miarę Twoich potrzeb.