Czy wiecie, że aby podziękować każdemu odwiedzającemu Legia Training Center w ramach Nocy Muzeów 2024 trzeba byłoby nacisnąć klawiaturę ponad 6000 razy? Oferta naszego ośrodka spotkała się z ogromnym zainteresowaniem i 18 maja w Książenicach pojawiły się tłumy!

Data: 18/05/2024
Rodzaj wydarzenie: otwarte zwiedzanie ośrodka
Cel: rozrywka poprzez zdobywanie wiedzy
Realizacja: zwiedzanie LTC z przewodnikiem, gry i zabawy dla najmłodszych z animatorami, możliwość kupienia niezapomnianej pamiątki w Fan Store

Jesteśmy wdzięczni ponad 700 osobom, które 18 maja spośród szerokiej oferty setek instytucji kultury i oświaty zapraszających w ramach tej akcji do bezpłatnych odwiedzin wybrały właśnie Drugi Dom Legia Warszawa S.A. w Książenicach!

Oprowadzanie Was było dla nas fascynującą przygodą, a Wasza ciekawość, interesujące pytania i entuzjazm dodawały nam siły i zainspirowały do kolejnych działań jeszcze bardziej otwierających ośrodek na odwiedziny.

Jeśli nie udało się Wam dojechać do nas w sobotę, nic straconego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wejść biletowanych na bilety.legia.com albo zarezerwować wejście grupowe w optymalnym terminie pisząc na [email protected]

Dziękujemy też Radiu Dla Ciebie za to, że zrealizowali fantastyczną relację na żywo z LTC i pozwolili nam opowiedzieć o tym, co czyni nasz ośrodek wyjątkowym. 🎙️📻 Mówili o tym Tomasz ZahorskiPiotr Zmijewski, Maciej Strożek i Jakub Myszkorowski.

Fragmenty audycji możecie odsłuchać pod tym LINKiem.