Po pięciu miesiącach drużyna narodowa znowu zawitała do Legia Training Center, aby szykować się do decydujących chwil w eliminacjach EURO 2024. Tym razem kadrę zaprosił do ośrodka nowy selekcjoner, Michał Probierz, a o wyborze LTC zadecydowała niezawodna infrastruktura, która nawet przy intensywnych deszczach pozwala nam zapewnić wysoką jakość muraw.

Data: 15/11/2023
Rodzaj wydarzenia: trening
Cel: zapewnienie optymalnych warunków do przygotowania drużyny do międzynarodowych meczów
Realizacja: udostępnienie boiska trawiastego numer 5, zapewnienie profesjonalnych szatni oraz możliwość zrealizowania sesji „warm-up” w przestronnej siłowni

W ramach przygotowań do wieńczącego eliminacje UEFA EURO 2024 meczu z reprezentacją Czech, kadrowicze zawitali w środę 15 listopada do LTC, gdzie na jednym z naszych 7 naturalnych boisk odbyli ostatni taktyczny trening przed spotkaniem.

To nie pierwszy przypadek, kiedy reprezentacja Polski korzysta z infrastruktury Legia Training Center. Poprzednim razem kadrowicze gościli u nas w czerwcu, kiedy przed rozpoczęciem regularnego zgrupowania testowani przez sztab młodsi zawodnicy rozegrali mecz sparingowy z drużyną U19 Legia Warszawa S.A. Czytaj więcej o poprzedniej wizycie kadry.

W LTC na zespoły oczekujące najlepszych warunków czekają:
✅ 8 pełnowymiarowych boisk
✅ profesjonalne szatnie
✅ hala sportowa w budynku
✅ ogromna siłownia z jakościowym sprzętem
✅ sale konferencyjne do odpraw
✅ LegiaLAB ze wsparciem diagnostycznym
✅ całodzienny sportowy catering

Szukasz jakościowego miejsca na zgrupowanie? Śledź uważnie nasz profil w LinkedIn albo napisz już dziś na [email protected]