ROZWIJAMY & ŁĄCZYMY to misyjne motto Legia Training Center. Co roku kulminacją naszych działań edukacyjnych jest organizowana wspólnie z naszym k(L)ubem konferencja łącząca najnowsze rozwiązania ze świata sportu, nauki oraz nowoczesnych technologii. 

Data: 01/05/2023-02/05/2023
Rodzaj wydarzenia: konferencja naukowa
Cel: udostępnienie innowacyjnej wiedzy w komfortowych warunkach
Realizacja: dwa dni wykładów dla 60 trenerek i trenerów – pierwszy w LTC połączony ze zwiedzaniem ośrodka i drugi na Łazienkowskiej wzbogacony o kibicowanie Legii w finale Pucharu Polski na Stadionie Narodowym

W tym roku skupiliśmy się na dwóch obszarach – analizie w piłce nożnej oraz przygotowaniu motorycznym. Pomogli nam w tym wybitni goście, w tym m.in. reprezentujący Football Science Institute pięciokrotny zwycięzca Ligi Mistrzów Javier Mallo Sainz, Bernardo Raquena czy jeden z najwybitniejszych naukowców w zakresie treningu sprawnościowego, prof. Fabio Nakamura.

Akademia Piłkarska Legii Warszawa oraz L1 były również silnie reprezentowane w części wykładowej, ponieważ za każdym razem staramy się pokazać gościom, jakie przyświecają nam wartości i według jakich kryteriów pracujemy na co dzień w Legia Training Center. 

Jak wyglądała V edycja w liczbach?

2️⃣ – dni konferencji
4️⃣,7️⃣ – średnia Waszych ocen wydarzenia w skali 1-5,
5️⃣ – liczba wygranych trofeów UEFA Champions League przez Javier Mallo Sainz, występującego drugiego dnia,
9️⃣ – wyjątkowych prelegentów,
2️⃣0️⃣ – liczba Pucharów Polski zdobytych przez Legię po tym, jak na zwieńczenie drugiego dnia konferencji przenieśliśmy się na finał na PGE Narodowy,
4️⃣5️⃣ – tyle minut spędziliśmy wspólnie zwiedzając przestrzenie LTC niedostępne na co dzień dla gości,
6️⃣0️⃣ – zadowolonych uczestników, którzy wzięli udział w V edycji.

Poznaj lepiej Science4Football:

✅ odwiedź stronę domową konferencji TUTAJ,
✅ śledź nasze profile na LinkedIn, Facebooku i Twitterze,
✅ zapisz się do NEWSLETTERA.

Chcesz zorganizować szkolenie lub konferencję w LTC? Napisz do nas: [email protected]!