We wtorek, 11 grudnia, w hotelu Holiday Inn w Józefowie – miejscu przedmeczowych zgrupowań pierwszej drużyny Legii – odbyła się uroczysta, przedświąteczna kolacja, na której przedstawiciele mistrza Polski spotkali się z najważniejszymi firmami i osobami wspierającymi klub.

Ze strony Legii w spotkaniu uczestniczyli prezes Dariusz Mioduski i szefowie działów, a także piłkarze pierwszej drużyny: Sebastian Szymański, Radosław Majecki, Kasper Hamalainen, Carlitos, Jose Kante i Cristian Pasquato. Dopasowując się do charakteru imprezy, zawodnicy opowiadali głównie o Świętach Bożego Narodzenia, m.in. o tym, jak celebruje się je w ich rodzinnych stronach.

Z kolei współgospodarz wydarzenia, Hotel Holiday Inn w Józefowie, przygotował dla gości niespodziankę, jaką była degustacja specjałów kulinarnych charakterystycznych dla świątecznych stołów w krajach reprezentowanych przez piłkarzy (Finlandia, Hiszpania, Gwinea, Włochy, Polska).

„Dobrej zabawy i wesołych świąt! Oraz tego, byśmy w przyszłym roku wspólnie cieszyli się z kolejnego mistrzostwa Polski” – życzył gościom ze sceny prezes Mioduski, nie zapominając o tym, co dla legijnej rodziny jest najważniejsze.