Przy okazji najbliższego meczu przy Łazienkowskiej przeciwko Cracovii (sobota, godz. 17:30) kolejnym gościem cyklu Legends Club będzie Tomasz Sokołowski.

Były piłkarz i reprezentant Polski z „eLką” na piersi grał przez dziewięć lat. W tym czasie rozegrał dla stołecznej drużyny ponad 291 spotkań, w których 42 razy pokonywał bramkarzy rywali. Z Legią mógł także cieszyć się z wywalczenia tytułu mistrza Polski (2002), Pucharu Polski (1997), Pucharu Ligi (2002) i Superpucharu Polski (1997).

Po zakończeniu kariery piłkarskiej Tomasz Sokołowski pracował w Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa szkoląc młodsze roczniki. W reprezentacji Polski rozegrał 12 spotkań (1 bramka).

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:45 w sali Silver od strony północnej. Rozmowę poprowadzi dziennikarka sportowa Paulina Czarnota-Bojarska. Zachęcamy do zadawania pytań i wspólnych zdjęć.

W ramach cyklu Legends Club Legia Warszawa organizuje spotkania z piłkarzami, trenerami, przyjaciółmi Legii Warszawa i influencerami, którzy opowiedzą o swoich przeżyciach, doświadczeniach i emocjach, jakie wiążą ich z naszym klubem.

 

BILETY NA MECZ LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA DO STREFY SILVER