W listopadowy weekend Legia Training Center zamieniło się w prawdziwy festiwal piłkarskich emocji podczas XIV edycji Turnieju Umiejętności Indywidualnych zorganizowanych przez Legia Soccer Schools.

Data: 11 listopada 2023
Rodzaj wydarzenia: turniej piłkarski dla młodzieży z LSS
Cel: organizacja 15. edycji turnieju umiejętności indywidualnych dla piłkarzy oraz bramkarzy
Realizacja: konkurencje indywidualne oraz mecz na boisku numer 7 pod balonem
W zawodach organizowanych przez Legia Soccer Schools wzięło udział ponad 200 piłkarskich śmiałków! Turniej przyniósł mnóstwo emocji i pięknych zagrań. Boiska od samego początku tętniły życiem- młodzi zawodnicy pokazali swoje zaangażowanie i pasję do futbolu rywalizując w widowiskowych konkurencjach. Skauci i trenerzy również mieli ręce pełne roboty obserwując niezwykłe umiejętności i zacięte pojedynki uczestników!
Każdy z graczy otrzymał także wyjątkowe upominki: koszulkę turniejową, personalizowany dyplom oraz voucher na mecz Legia Warszawa.
Zespół LTC zadbał o to, aby nasi mali goście i ich opiekunowie dowiedzieli się więcej o tym, jakie przyświecają nam wartości i co na dzień robimy w ośrodku. Oprowadziliśmy 6 wycieczek, w których udział wzięło ponad 150 osób!
Kolejna edycja już 6 stycznia! Zapraszamy do śledzenia naszych kanałów po więcej informacji na temat przyszłych wydarzeń!

 

Chcesz zorganizować turniej w LTC? Napisz już dziś na [email protected]