Współdziałając z European Club Association w Lega Training Center jako organizator 3. edycji Legia Sport Business Program zrealizowaliśmy webinar na temat zarządzania dniem meczowym w Newcastle United FC. Słuchacze mieli niepowtarzalną okazję poznania Matta Willisa, Supporter Liaison Officera w NUFC i nauki na podstawie jego doświadczeń.

Data: 24/01/2024
Rodzaj wydarzenie: webinar
Cel: dostarczenie uczestnikom Legia Sport Business Programme wyjątkowej wiedzy
Realizacja: zrealizowanie spotkania online, dystrybucja materiałów, umożliwienie konfrontacji z ekspertem

Jak przygotować klub i kibiców do najbardziej emocjonujących meczów? Jak zadbać o to, aby wyjazd na spotkanie w pucharach dostarczyło tylko dobrych wspomnień i przebiegało w bezpiecznej atmosferze? Jak wyciągać wnioski po zawodach i jak je aplikować na potrzeby kolejnych wydarzeń sportowych?

Tego wszystkiego uczestnicy webinaru mogli dowiedzieć się od doświadczonego Oficera ds. Łączności z Kibicami w jednym z najpopularniejszych brytyjskich klubów. Matt Willis opowiedział o praktyce swojego codziennego działania oraz odpowiedział na liczne pytania od słuchaczy.

Dlaczego do już bogatego programu 3. edycji LSBP dodaliśmy jeszcze webinary? Zależy nam na dostarczeniu jak najwięcej wartościowej wiedzy dla przyszłych liderów branży sportowej. Każda możliwość zaproszenia ekspertów z poszczególnych obszarów odpowiadających za sukcesy w największych klubach w Europie jest niepowtarzalną możliwością nauki od najlepszych. A to jest naszym głównym celem w ramach Legia Sport Business Programme!

Chcesz dołączyć do kolejnej edycji LSBP, aby w przyszłości zarządzać profesjonalnym sportem na najwyższym poziomie? Dowiedz się więcej na sbp.legia.com