Westminster Polska, należący do renomowanej grupy działającej na rynku nieruchomości, został nowym partnerem biznesowym Legii Warszawa.

Logo Partnera będzie eksponowane m.in. na strojach meczowych drużyn Akademii Legii. W Niemczech firma znana jest z zaangażowania we wsparcie sponsorskie klubów Bundesligi: Herthy BSC, Bayeru 04 Leverkusen i 1. FC Union Berlin.

Cieszymy się, że kolejna prestiżowa firma o międzynarodowym zasięgu dołącza do grona sponsorów naszego klubu, doceniając tym samym potencjał marketingowy największej sportowej marki w Polsce jaką jest Legia. Jestem pewien, że nasze partnerstwo przyniesie obopólne korzyści i będziemy mogli rozwijać naszą współpracę w przyszłości – powiedział Dariusz Mioduski, prezes zarządu i właściciel Legii Warszawa.

Współpraca Legii i Westminster Polska obejmuje rozbudowany pakiet świadczeń z ekspozycją na banerach i strefie biznesowej stadionu Legii oraz wsparcie Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Logo Westminster Polska będzie widoczne na strojach wszystkich zespołów.

Po wielu inwestycjach w Niemczech dołączyliśmy do Legii Warszawa, wykonując kolejny krok na polskim rynku. Legia będzie dysponować jednym z najlepszych ośrodków szkoleniowych w Europie. Cieszymy się, że możemy promować rozwój dzieci, które są naszą przyszłością – mówi Marian Ziburske, właściciel Grupy Westminster.

Westminster jest firmą zarządzaną w stylu Family Office, zaangażowaną w budowanie i rozwijanie zrównoważonego portfela nieruchomości w oparciu o wartości społeczne, zgodnie ze ścisłymi normami etycznymi i działaniami na rzecz ochrony środowiska. Westminster w dziedzinach sportu, kultury i społeczeństwa wspiera regionalne projekty dla dzieci. W Niemczech firma znana jest z zaangażowania we wsparcie sponsorskie klubów Bundesligi, Herthy BSC, Bayeru 04 Leverkusen i 1. FC Union Berlin. Od 2018 roku Westminster jest również głównym partnerem Toru Służewiec.