Nasz ośrodek zawsze pozostaje otwarty na szerzenie wiedzy i wizyty studyjne. 22 marca LTC odwiedzili uczestnicy warszawskiej edycji konferencji ESSMA – European Stadium and Safety Management Association.

Data: 21/03/2023-22/03/2023
Rodzaj wydarzenia: Konferencja
Cel: szerzenie specjalistycznej wiedzy na temat zarządzania innowacyjną infrastrukturą sportową
Realizacja: seminarium w sali ST.ETIENNE’69, zwiedzanie ośrodka z przewodnikiem, sportowy catering serwowany w KAFETERII

ESSMA Summit to coroczne, prestiżowe spotkanie gromadzące profesjonalistów z całej Europy, które prezentuje wielowymiarowość zarządzania stadionami: rozwój infrastrukturalny, operacje meczowe i ticketing, bezpieczeństwo i ochronę, zrównoważony rozwój i usługi smart, obszary fan experience, hospitality oraz zarządzanie boiskiem.

Drugiego dnia konferencji uczestnicy odwiedzili Legia Training Center, obiekt unikalny pod względem zaawansowania infrastruktury sportowej i badawczo-rozwojowej. Eksperci z zakresu zarządzania innowacyjną infrastrukturą sportową mogli zwiedzić nasz ośrodek, poznać jego historię oraz dowiedzieć się więcej o inspiracjach, po które sięgnęliśmy tworząc najnowocześniejsze centrum treningowe w Europie Środkowej.

Chcesz zorganizować szkolenie lub konferencję w LTC? Napisz do nas: [email protected]!