Legia Training Center, będący sercem sportowych i biznesowych operacji Legii Warszawa, po raz kolejny było miejscem niezwykłego wydarzenia o międzynarodowym charakterze. W dniu 9 stycznia mieliśmy przyjemność gościć ambasadora Japonii, Jego Ekscelencję Miyajima Akio, który przybył na zaproszenie Prezesa Zarządu LTC, Tomasza Zahorskiego.

Data: 09/01/2024
Rodzaj wydarzenie: spotkanie dyplomatyczne
Cel: oficjalne powitanie nowego zawodnika Legii Warszawa przez ambasadora Japonii oraz innych gości
Realizacja: przywitanie gości, formalne spotkanie w sali BLACKURN’95, złożenie podpisów na koszulkach klubowych, oprowadzanie po ośrodku, sesja zdjęciowa

Głównym powodem tej wizyty było oficjalne ogłoszenie wypożyczenia 26-letniego reprezentanta Japonii, Ryoyi Morishity, do Legii Warszawa z Nagoya Grampus.

Wydarzenie odbyło się w obecności wyjątkowych osobistości, między innymi byłego Wicepremiera i Ministra Gospodarki, obecnego Prezesa Izby Przemysłowo-Handlowej Polska-Azja, Pana Janusza Piechocińskiego, Burmistrza Grodziska Mazowieckiego, Pana Grzegorz Benedykciński oraz innych znamienitych przedstawicieli.

Poza oficjalnym spotkaniem w sali BLACKURN’95 i złożeniem podpisów na koszulce nowego zawodnika Legii, odbyło się również zwiedzanie ośrodka, podczas którego nasi goście mieli okazję zapoznać się z wartościami reprezentowanymi przez Legia Training Center.

Ten wyjątkowy transfer do Legii Warszawa to kolejny krok w realizacji misji LTC, które nie tylko rozwija i łączy ludzi, sport, biznes i infrastrukturę, ale także przyciąga międzynarodowe talenty, wzmacniając pozycję klubu na arenie międzynarodowej.

Szukasz jakościowego miejsca na spotkanie dla Twojej organizacji? Śledź uważnie nasz profil w LinkedIn albo napisz już dziś na [email protected]