Grupowe wycieczki po naszym ośrodku dopiero co wystartowały, lecz jak widać dobre wieści szybko się rozchodzą, bo chętnych do zwiedzenia drugiego domu Legii nie brakuje! Kolejną grupą  byli goście z Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych.

Data: 23/09/2023
Rodzaj wydarzenia: zorganizowana wizyta z przewodnikiem
Cel: zorganizowanie wyjątkowej wycieczki dla kibiców z PWPW
Realizacja: przejazd autokarem pierwszej drużyny z Łazienkowskiej do LTC, zwiedzanie ośrodka z przewodnikiem, wejście do strefy L1 i niespodzianka dla uczestników – koszulki meczowe Legii Warszawa

Na początku cała grupa została odebrana autokarem klubowym spod stadionu i przywieziona do LTC. Następnie zwiedziliśmy razem ośrodek, oprowadzając gości po niedostępnych na co dzień strefach, w tym części przeznaczonej do wyłącznego wykorzystania przez pierwszą drużynę, w której zawodnicy już kilka godzin po naszej wycieczce odbyli zbiórkę na ostatni trening przed meczem z Górnikiem Zabrze.

Uchyliliśmy również rąbka tajemnicy odnośnie tego jak pracujemy z zawodnikami od wieku juniora aż do piłkarskiej dojrzałości, zajrzeliśmy na zewnątrz aby zobaczyć 8 pełnowymiarowych boisk, do wielkiej hali sportowej, przestronnej siłowni oraz fascynującego LegiaLAB.

Jednak gwoździem programu okazała się niespodzianka w specjalnie zaaranżowanych szatniach, w których na uczestników, w ramach upominków, czekały rozwieszone oryginalne koszulki Legii.

A kiedy Ty zwiedzisz LTC? Odwiedź stronę oferty https://legia.com/wycieczki-ltc albo napisz do nas: [email protected]!