Legia Training Center to doskonałe miejsce do prowadzenia działań edukacyjnych skierowanych do różnych grup. Tym razem przekonała się o tym European Club Association, w której wizycie studyjnej udział wzięła liczna grupa trenerów z polskich i zagranicznych klubów.

Data: 25/04/2023-26/04/2023
Rodzaj wydarzenia: wizyta studyjna
Cel: organizacja wydarzenia edukacyjnego we współpracy z ECA
Realizacja: warsztaty tematycznych w formie paneli dyskusyjnych i prezentacji w salach konferencyjnych LTC i pokazy na boiskach z udziałem piłkarzy Akademii

Nasz ośrodek jako miejsce organizacji licznych wydarzeń edukacyjnych z obszaru sportu i technologii dołączyło do grona prestiżowej listy gospodarzy cyklicznych wydarzeń organizowanych przez European Club Association (ECA).

Jako pierwszy ośrodek w Polsce wraz z Legia Warszawa współorganizowaliśmy warsztaty tematyczne, podczas których w formie paneli dyskusyjnych i prezentacji omawiano tematy związane z zarządzaniem klubami, takie jak strategie rozwoju, metodologię szkolenia czy innowacje technologiczne.

Prezesi, dyrektorzy generalni, trenerzy grup młodzieżowych, koordynatorzy szkolenia oraz eksperci administrujący skutecznym rozwojem młodzieży w profesjonalnych klubach przyglądali się metodologii pracy Akademii Piłkarskiej Legia Warszawa S.A. w ramach wykładów i pokazów praktycznych.

Wydarzenie to było doskonałą okazją do przekazania specjalistycznej wiedzy, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów przez przedstawicieli największych klubów piłkarskiego świata

Chcesz zorganizować szkolenie lub konferencję w LTC? Napisz do nas: [email protected]!