Legia Training Center zapewnia idealne warunki do zbliżenia się do klientów dzięki wyjątkowym wydarzeniom łączącym sport i biznes. Tym razem przekonała się o tym firma VTS, dla której zorganizowaliśmy kompleksowy event.

Data: 25/05/2023
Rodzaj wydarzenia: event firmowy skierowany do klientów
Cel: wzmocnienie relacji organizatora z partnerami
Realizacja: przejazd autokarem pierwszej drużyny z i do LTC, zwiedzanie ośrodka z przewodnikiem, podpisane przez zawodników niespodzianki dla uczestników, mecz na profesjonalnym boisku i sportowy obiad

VTS Group to wieloletni partner Legia Training Center. Dlatego tym bardziej zależało nam na zorganizowaniu wydarzenia, które pozostanie niezapomniane zarówno dla zamawiającej firmy, jak i dla jej gości. Postawiliśmy na stworzenie mapy idealnego doświadczenia wzorowanego na tym, jak wygląda sposób, w jaki z LTC korzystają nasi piłkarze.

Zaproszeni goście otrzymali powołania na mecz. Całą grupę następnie odebraliśmy autokarem klubowym z centrum Warszawy i przywieźliśmy do LTC, gdzie czekało na nich seminarium w naszej przestronnej sali ST.ETIENNE’69 oraz smakowita przerwa kawowa. Na każdym krześle znalazła się podpisana przez naszych zawodników karta. Jeśli ktoś chciał zabrać pamiątkę z autografem Josue, Rafała Augustyniaka czy Tomasza Pekharta, tego dnia wracał do domu zadowolony!

Następnie zwiedziliśmy razem ośrodek, oprowadzając gości po niedostępnych na co dzień strefach LTC, w tym części przeznaczonej do wyłącznego wykorzystania przez pierwszą drużynę.

W specjalnie zaaranżowanych szatniach na uczestników czekały już rozwieszone stroje sportowe – znak, że kulminacją wydarzenia miał być mecz firmowy na jednym z naszych sztucznych boisk.

Nie zabrakło również wspólnego posiłku w postaci dwudaniowego obiadu sportowego serwowanego przez zespół obsługujący na co dzień pierwszą drużynę i zawodników APLW.

Czy gościom się podobało? Oddajmy im głos!

Chciałbym bardzo podziękować LTC za profesjonalne podejście do przygotowania eventu VTS Day w ramach współpracy naszej firmy na rynku polskim z naszymi klientami,  profesjonalizm, zrozumienie naszych oczekiwań przez Państwa zespół oraz miłą atmosferę, jaką czuć w Państwa ośrodku treningowym.
Jarosław Jóźwiak,  Prezes Zarządu VTS Polska Sp. z o.o.

Chcesz zorganizować wydarzenie firmowe w LTC? Napisz do nas: [email protected]!