Legia Sport Business Programme jest znowu „LIVE”. Legia Training Center, organizator projektu, 15 listopada uruchomiła już 3. edycję. Sesja otwierająca odbyła się na Stadionie Legii w prestiżowym The Box.

Data: 12/11/23
Rodzaj wydarzenia: projekt edukacyjny dla menadżerek i menadżerów
Cel: szerzenie specjalistycznej wiedzy na temat zarządzania różnymi aspektami profesjonalnego klubu sportowego
Realizacja: comiesięczne zjazdy organizowane do maja 2024, wykłady wraz z zajęciami praktycznymi, zwiedzanie zaplecza wydarzeń sportowych, wspólne oglądanie meczy Legii Warszawa na stadionie
Legia Sport Business Programme to wyjątkowy projekt edukacyjny dla przyszłych liderek i liderów branży sportowej. Został stworzony, aby wypełnić ważną część misji Legii polegającej na dzieleniu się wiedzą i siecią kontaktów. Naszym głównym celem jest zapewnienie komfortowych warunków nauki z wykorzystaniem najciekawszych studiów przypadków z klubów oraz innych organizacji sportowych.
Kluczowe obszary edukacji zawarte w programie to między innymi sprzedaż i marketing, społeczna odpowiedzialność piłki nożnej, prawo i zarządzanie, zasoby ludzkie czy innowacje i trendy w sporcie. Dużo uwagi poświęcamy też przyszłości zawodowego sportu i możliwym kierunkom jego rozwoju.
Program wieńczy specjalny projekt w formie obrony, przygotowany przez każdego z uczestników i uczestniczek, prezentowany przed Zarządem Legii Warszawa.
Chcesz dowiedzieć się więcej na temat LSBP? Odwiedź stronę programu TUTAJ
Więcej informacji na temat bierzących zjazdów znajdziesz na naszym profilu LinkedIn