Legia Biznes Cup – Zapowiedź 11. kolejki (Wiosna 2021)

To już dziś! Ostatnia kolejka Salesforce Legia Biznes Cup sezonu Wiosna 2021! Komu przypadną najcenniejsze trofea?

I liga

Po zdobyciu mistrzostwa przez adidas Poland, złoci medaliści będą mogli je przypieczętować w spotkaniu z BT Poland.

To co najciekawsze będzie się jednak dziać za ich plecami, bowiem korespondencyjnie o medale rywalizować będą gracze Kameleon Catering Football Team oraz Fanatycy Bombki. Pierwsi podejmą nieobliczalne R-Z Team, w którego szeregach mamy już prawdopodobnego króla strzelców – Andrzeja, zaś Fanatycy zmierzą się z Flying Bisons.

Kolejkę oraz cały sezon w I lidze zakończy natomiast starcie niePOKonanych z No Limit.

II liga

Interesująco zapowiada się również rywalizacja na poziomie II ligi, gdzie dojdzie do bezpośredniego starcia o mistrzostwo ligi! Liderujący Cyber Tech podejmie WP i to właśnie ten mecz prawdopodobnie wyłoni przyszłego mistrza.

Prawdopodobnie, ponieważ w przypadku remisu na 1. miejsce sensacyjnie może wskoczyć KIR, grający w tej kolejce z ostatnim Na Zero Z Tyłu.

Ostatecznie może też się okazać, że na podium nie zobaczymy ani KIR, ani WP, a wszystkich pogodzi PepsiCo z niezawodnym Jakubem Ambrożewiczem w składzie. Aby scenariusz ten był jednak możliwy, jego koledzy muszą wygrać przede wszystkim dwa ostatnie spotkania – z FL Team oraz rozpędzoną Bo(L)esną Prawdą.

Poza tym wspomniany FL team zmierzy się jeszcze z Hyabak, a całość uzupełnią spotkania Furduncio Brasil F.C. z King Dystrybucją oraz Insta Footballers z Canarinhos.

III liga

Do bezpośredniego pojedynku o mistrzostwo może dojść także na trzecim poziomie rozgrywkowym, gdzie w spotkaniu zaległym ICON Wine & Whisky Selection podejmie Lidl.

Co ciekawe nie będzie to jednak jedyne takie spotkanie. Aby bowiem Lidl mógł rywalizować o mistrza z dogodnej pozycji będzie musiał najpierw pokonać WZL 2 S.A., które także ma jeszcze szanse na złoty medal, podobnie jak i wspomniane ICON Wine & Whisky Selection, grające w tej kolejce także z Alpha Vision.

Interesująco może być też w rywalizacji American Dream – PEKAO S.A., gdzie Konrad Malicki wciąż ma szanse na nagrodę dla najlepszego strzelca oraz asystenta. Oprócz tego po dwa spotkania rozegra Królewskie oraz Szukamy Sponsora – ze sobą wzajemnie oraz z L’arc i Dentsu Aegis Network, a całość uzupełni starcie Win Win I – NCR Polska.

IV liga

A jeśli komuś mało bezpośrednich spotkań o mistrzostwo, to z pewnością powinien zobaczyć te w IV lidze. To właśnie tam cztery rywalizujące o złoto zespoły rozstrzygną wszystko miedzy sobą! Najpierw trzeci eFAKTOR podejmie drugie Canal+. Jeśli zaś dojdzie tu do remisu, to wszystkiego dowiemy się z meczu lidera – Brakuje Świeżości z czwartym Win Win II.

Faworytem w tym wyścigu będą aktualni liderzy, którzy okupili połowę czołowych lokat w klasyfikacjach indywidualnych, ale na finiszu rozgrywek piłka nożna już nie takie rzeczy widziała.

Oprócz tego warto obserwować także spotkanie Pozytywnej Crew z Supra, gdzie w drużynie gospodarzy Łukasz Rostkowski i Andrzej Włodarski mają jeszcze szanse na wyróżnienia indywidualne.

Cały sezon Wiosna 2021 zakończą natomiast starcia Victoria Vegas z Bluesoft oraz Ascensia Diabetes Care z FIS.