LTC BUSINESS CUP 2024

Znamy już rozstrzygnięcia LTC Business Cup 2024 rozegranego 9 czerwca w Legia Training Center w Książenicach.

Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, a w zaciętej rywalizacji najlepiej wypadli piłkarze OSP Izdebno Kościelne, którzy wygrali w finale z drużyną Metro Łazy.

Zwycięzcy wyjechali z LTC nie tylko z pamiątkowym pucharem i medalami, ale także z zaproszeniem do kibicowania na trybunach podczas pierwszego meczu Legii w nowym sezonie oraz kuponem na dwugodzinny trening na boiskach LTC.

Finaliści z Metro Łazy również otrzymali, poza nieco mniejszym pucharem i medalami, bon na trening lub mecz w LTC.

Z kolei zdobywcy trzeciego miejsca - Energynat - poza trofeum i medalami, wygrali zaproszenie dla swojej firmy do zwiedzenia Legia Training Center z przewodnikiem.

Najlepszym strzelcem turnieju został Rafał Zakrzewski z Energynat, który zdobył aż 19 bramek.

Dziękujemy zawodnikom wszystkich drużyn za udział, wspaniałą atmosferę i zaangażowanie.