LEGIA WARSZAWA

Legia Biznes

Witamy na stronie biznes.legia.com, gdzie poznasz naszą bogatą i zróżnicowaną ofertę kierowaną do biznesu – bilety VIP, ekskluzywne loże, wynajem stadionu na potrzeby imprez i eventów, sponsoring oraz profesjonalna Liga Biznesu.

Aktualności biznesowe

wydarzenia na stadionie i związane z Klubem

Oferta Silver na ostatni mecz w 2018 roku

Strefa Silver to oferta klasy biznes, która umożliwia przeżywanie wielkich sportowych emocji w komfortowych warunkach. Odwiedź ją w sobotę przy okazji ostatniego meczu, który Legia rozegra w Warszawie w 2018…

Czytaj więcej →

Kontakt

Magdalena Lipka

magdalena.lipka@legia.pl

tel.: +48 513 111 673

SILVER I GOLD

Maciej Szewczyk

maciej.szewczyk@legia.pl

tel.: +48 513 111 690

Loże VIP, wynajem stadionu

Natalia Sosnowska

natalia.sosnowska@legia.pl

tel.: +48 513 111 678

Loże VIP, wynajem stadionu

Paulina Birek

paulina.birek@legia.pl

tel.: +48 513 111 695

Loże VIP, wynajem stadionu

Andrzej Stepanów

andrzej.stepanow@legia.pl

tel.: +48 600 013 319

Sponsoring

Krzysztof Stalewski

krzysztof.stalewski@legia.pl

tel.: +48 604 165 154

Sponsoring

Przemysław Szczepaniuk

przemyslaw.szczepaniuk@legia.pl

tel.: +48 734 170 186

Liga Biznesu, turnieje

Piotr Jarek

piotr.jarek@legia.pl

tel.: +48 502 555 686

Vouchery na trybuny zwykłe

pl_PLPolish
en_USEnglish pl_PLPolish
TA STRONA UŻYWA COOKIES. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
X