Ponad 200 członków Korporacji Handlu Zagranicznego przy Szkole Głównej Handlowej było świadkami zwycięskiego meczu Legii Warszawa z Lechem Poznań w sobotę 19 października.

Spotkanie odbyło się w gościnnych progach sali SKY BOX na stadionie Legii. Gości powitał Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa oraz Leszek Hajkowski, Prezydent Korporacji HZ. Wśród gości znalazły się takie osobistości jak Rektor SGH Profesor Marek Rocki, senator Marek Borowski, prezes PAIH Grażyna Ciurzyńska, czy były minister spraw zagranicznych Dariusz Rosati.

Część merytoryczna wieczoru rozpoczęła się od prezentacji członka zarządu Legii Tomasza Zahorskiego na temat aktualnego zaawansowania prac na budowie ośrodka szkoleniowego Legia Training Center oraz jego znaczenia w strategicznych planach rozwoju Legii Warszawa.

Następnie po obejrzeniu kilkuminutowego filmu o ostatnich latach działalności Korporacji, głos zabrali Leszek Hajkowski oraz Bartosz Jacyna z prezentacją na temat zaprzyjaźnionej organizacji Alumni Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie .KUEK

Dyskusję zakończyło krótkie wystąpienie twórcy Teatru Kamienica Emiliana Kamińskiego, który opowiedział o swoim najnowszym przedsięwzięciu – dwuletniej szkole pomaturalnej, kształcącej fachowców w dziedzinie grafiki, multimediów, opraw imprez artystycznych.

Wiele emocji wzbudziło losowanie upominków od Legii Warszawa, Teatru Kamienica oraz Instytutu Zdrowia i Urody YASUMI. Znakomity poczęstunek przygotowany przez Belvedere, partnera cateringowego Legii Warszawa, wyśmienite wino i doskonałe humory towarzyszyły gościom do końca wieczoru, długo po zakończeniu obejrzanego na żywo meczu z Lechem Poznań.