Sposób na rozpoczęcie jesieni w firmie? Wspólna aktywność i integracja poprzez sport. Na to postawiliśmy w Legia Training Center zapraszając 14 zespołów firmowych do rywalizacji w pierwszej edycji LTC Business Cup 2023.

Data: 01/10/2023
Rodzaj wydarzenia: turniej biznesowy
Cel: zapewnienie wyjątkowych warunków rywalizacji sportowej i integracji firmowej
Realizacja: turniej szóstek rozgrywany na najwyższej jakości boiska, 46 meczów po 15 minut każdy, oprawa muzyczna z profesjonalnej sceny, dekoracja trzech najlepszych zespołów na podwyższeniu, wycieczki po LTC dla kibiców, food trucki i atrakcje na stoisku Urzędu Gminy Grodzisk Mazowiecki dla wszystkich

1 października 2023 w Legia Training Center zorganizowaliśmy pierwszą edycję LTC Business Cup, czyli wyjątkowego turnieju piłkarskiego dla firm. 14 drużyn rozegrało 46 meczów strzelając w nich aż 201 goli.

Co nas wyróżniało?
✅ niepodrabialna lokalizacja – zawodnicy zagrali na murawach, na których na co dzień trenuje Josue, Paweł Wszołek, Kacper Tobiasz i inne gwiazdy Legii Warszawa,
✅ świetna atmosfera – w LTC stawiamy na inkluzywność, rozmowę, spotkanie i zapraszanie innych do wspólnej przygody,
✅ perfekcyjna organizacja dzięki realizacji turnieju przez ekspertów w każdej dziedzinie,
✅ wyjątkowe trofeum, czyli solidny puchar, który rzuca się w oczy,
✅ atrakcje dla kibiców – poza samą rywalizacją do śledzenia z wygodnych trybun, zapewniliśmy świetną muzykę ze sceny, gadżety dla młodych kibiców i wycieczki z przewodnikiem po LTC,
✅ nacisk na promocję zdrowego trybu życia,
✅ atrakcyjny catering ze wspierających nas food trucków.

Dzięki Honorowemu Patronatowi Burmistrza Grodziska Mazowieckiego, Pana Grzegorza Benedykcińskiego, który wraz ze swoim Zastępcą, Panem Norbertem Ceglińskim i Prezesem Zarządu LTC, Tomaszem Zahorskim wręczył w ceremonii zakończenia medale i puchar dla najlepszych zespołów, oraz wsparciu medialnemu „Gazety Bogoria” i „Radia Bogoria” byliśmy w stanie zrealizować turniej na miarę oczekiwań naszych i uczestników!

Rozstrzygnięcia? Po emocjonującej rywalizacji i finale z zespołem Lidl Polska zwyciężył zespół BUYNEW prowadzony przez kapitana Krzysztofa Czarnotę. Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Smoktunowicz reprezentujący drużynę triumfatora.

Gratulujemy świetnej postawy i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom reprezentującym firmy Buynew, Lidl Polska, Carpol, Danfoss, ARYZTA, Bain & Company, CRIDO, Ultrespa, KARMAR S.A., Raben Group, Urząd Miejski w Grodzisku Mazowieckim, Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie oraz ich kapitanom i liderom, którzy zadbali o przygotowanie zespołów + wysoki poziom: Krzysztofowi Czarnocie (BUYNEW), Marcinowi Dąbrowskiemu (FC Danfoss), Danielowi Miklasowi (#teamLidl), Robertowi Skoniecznemu (Carpol), Michałowi Zwęglińskiemu (Ultrespa), Damianowi Królczykowi (Stara Paka), Dominikowi Szymańskiemu (SGGW), Tomaszowi Krystaszkowi (Raben I), Łukaszowi Derdowskiemu (Raben II), Dawidowi Gieradzie (Karmar), Tomaszowi Krupskiemu (Grodzisk), Kacprowi Królikowskiemu (Crido), Grzegorzowi Cieplakowi (Bain&Company) i Marcinowi Borosowi (Aryzta).

Wyniki turnieju dostępne pod tym LINKiem.

Chcesz zagrać w kolejnej edycji? Śledź uważnie nasz profil w LinkedIn albo napisz już dziś na [email protected].