W poniedziałek 4 grudnia na stadionie Legii przy ulicy Łazienkowskiej odbyła się wyjątkowa, k(L)ubowa impreza świąteczna, na której nie zabrakło zespołu Legia Training Center.

W trakcie tej wyjątkowej wigilii firmowej było wiele radości, zabawy i wspólnego śmiechu. Po przemowie, podziękowaniach dla wszystkich oraz świątecznych życzeniach prezesa Dariusz Mioduskiego rozpoczęło się huczne świętowanie! Atmosfera była nasycona radosnym duchem, a wszyscy pracownicy wraz z zawodnikami świętowali razem, tańcząc, śpiewając i tworząc niezapomniane chwile.

Jak co roku, nasza świąteczna wigilia firmowa była okazją nie tylko do budowania relacji zawodowych i integracji z resztą członków naszego klubu, ale także do dzielenia się śmiechem, radością i magią świąt.

Specjalnymi gośćmi tegorocznego spotkania bylu uczestnicy trzeciej edycji Legia Sport Business Programme, którzy dołączyli do wspólnego świętowania i mieli kolejną okazję, aby poczuć i zobaczyć na własne oczy, co sprawia, że nasza organizacja jest tak wyjątkowa.

Jeszcze raz chcielibyśmy życzyć wesołych i spokojnych świąt wszystkim Kibicom, całej kadrze Legii Warszawa oraz uczestnikom LSBP!