Co powstaje z połączenia doświadczenia, zaangażowania, ambicji, entuzjazmu i kreatywności? 20 absolwentek i absolwentów 3. edycji Legia Sport Business Programme, którego LTC jest organizatorem! W sobotę 25 maja uroczyście zakończyliśmy ten niezwykły sezon nauki.

Data: 25/05/2024
Rodzaj wydarzenie: oficjalna sesja i ceremonia
Cel: podsumowanie 3. edycji
Realizacja: uroczyste zakończenie w sali konferencyjnej, rozdanie dyplomów, wspólne oglądanie meczu w Champions Club na Łazienkowskiej

Na finał przygotowaliśmy specjalne spotkanie, podczas którego trener Legii Warszawa, Gonçalo Feio, wygłosił inspirującą mowę motywacyjną. Podzielił się swoimi wartościami oraz zdradził tajniki zarządzania potencjałem ludzkim. Oprócz tego, absolwenci LSBP, którzy już pracują w naszych organizacjach, podzielili się swoimi doświadczeniami. Robert Dróżdż, Manager ds. zarządzania projektami strategicznymi, opowiedział o swojej ścieżce kariery w Legii Warszawa, a Raoul Tondini złożył gratulacje w imieniu wspierającej nas European Club Association (ECA).

Wręczenie dyplomów i personalizowanych koszulek przez Tomasza Zahorskiego było poprzedzone towarzyską grą w Legia Training Center oraz przejazdem na mecz ostatniej kolejki Ekstraklasy na Łazienkowską. W ekskluzywnej przestrzeni Champions Club świętowaliśmy zakończenie tej edycji w towarzystwie Marcina Herry.

Jeśli chcesz:
🌟 mieć dostęp do najlepszych liderów,
⚽ poznać know-how Legii Warszawa,
🏟️ uczyć się w unikalnych przestrzeniach stadionu na Ł3 i Legia Training Center,
🎓 odbyć wyjątkowe staże meczowe i poznać nasze DNA,
📈 mieć pierwszeństwo w otrzymywaniu ofert pracy w Legia Warszawa S.A., Legia Warszawa Sekcja Koszykówki S.A, Legia Training Center, Legia Tenis&Golf, Legia Ladies,
🌠 spełnić swoje marzenia o pracy w najbardziej ekscytującej branży,

aplikuj już dziś TUTAJ.

Gratulujemy i dziękujemy absolwentkom i absolwentom 3. edycji!

Rekrutacja do 4. edycji już się rozpoczęła, a liczba miejsc jest ograniczona!