Legia Warszawa – najlepszy i najbardziej utytułowany klub piłkarski w Polsce – rozpoczyna współpracę z największym prywatnym sprzedawcą gazu i energii w naszym kraju – Hermes Energy Group S.A. Efektem jest powstanie innowacyjnej usługi – 1916 energia, z której warszawiacy będą mogli skorzystać już od 17 lutego.

Klienci, którzy zdecydują się na podpisanie umowy na dostawę energii elektrycznej zapłacą w 2019 jedynie 223 zł/MWh, czyli o 19,16% mniej niż przewiduje cennik największego konkurencyjnego warszawskiego podmiotu sprzedającego energię elektryczną. Natomiast w przypadku gazu ziemnego oferta 1916 energia to nawet 6% oszczędności względem cen proponowanych przez podmiot dominujący na rynku.

Cieszymy się, że już w najbliższą niedzielę ruszy marka 1916 energia, nad którą pracowaliśmy od ostatnich kilkunastu miesięcy. Proponujemy Kibicom Legii innowacyjny na skalę Polski produkt i najlepszą ofertę na prąd i gaz. Jesteśmy w stanie dotrzeć do wszystkich fanów Mistrza Polski, niezależnie czy dana osoba mieszka w Łomiankach czy w Szczecinie. Nasza firma od początku jest związana z Warszawą, więc współpraca ze stołecznym klubem jest tego naturalną konsekwencją – mówi Piotr Kasprzak, prezes Hermes Energy Group S.A. – Hermes Energy Group S.A. to największy niezależny sprzedawcą energii elektrycznej i gazu ziemnego. Tylko w 2018 r. spółka odnotowała 4,3 mld zł obrotu. Z naszych usług korzysta łącznie około 70 tys. Klientów, w tym dużych firm, władz samorządowych i odbiorców indywidualnych – kontynuuje.

Chcemy mocno rozpocząć rundę wiosenną. Spotykamy się z bardzo innowacyjnym produktem. Po raz pierwszy w Polsce firma sprzedająca energię i gaz nawiązuje współpracę z klubem sportowym. Chcemy dać warszawiakom produkt wyjątkowy, dedykowany wszystkim kibicom naszego klubu – stwierdził Łukasz Sekuła, członek zarządu Legii Warszawa.

Podczas meczów rundy wiosennej każdy kibic będzie mógł wziąć udział w loterii, w której główną nagrodą będzie 1000 zł przemnożone przez liczbę goli strzelonych przez piłkarzy Legii Warszawa. Pierwsze takie losowanie odbędzie się w najbliższą niedzielę, 17 lutego o godzinie 18:00 na stadionie Legii, podczas meczu pomiędzy Mistrzem Polski a Cracovią. Loteria obecna będzie na naszym stadionie podczas wszystkich pięciu meczów rundy wiosennej. W trakcie spotkania każdy obecny na trybunach Kibic, który zarejestrował się za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie 1916energia.pl lub dokonał rejestracji na stadionie, weźmie udział w losowaniu nagrody pieniężnej. Oprócz tego w klubowym sklepie otworzony zostanie punkt informacyjny, w którym możliwe będzie podpisanie umowy z dostawcą oraz wyjaśnienie wszelkich wątpliwości.

Hermes Energy Group S.A. to największy, w 100% polski, niezależny sprzedawca gazu i prądu, działający na zliberalizowanych rynkach w Polsce i Europie. Bazując na bogatym doświadczeniu, HEG oferuje produkty i usługi związane ze sprzedażą, obrotem hurtowym i dostawami błękitnego paliwa i energii elektrycznej. Ponadto Spółka zajmuje się dyspozycją i bilansowaniem oraz consultingiem związanym z gazem. Z usług Hermes Energy Group korzysta łącznie ponad 70 tys. Klientów. Tylko w 2018 r. Spółka odnotowała 4,3 mld zł obrotu. Sukcesy firmy dostrzegła Rzeczpospolita, umieszczając ją w rankingu 500 największych polskich podmiotów.