Legia Warszawa nawiązała współpracę z firmą Hotailors, która zyskała miano Oficjalnego Partnera w podróży. Umowa będzie obowiązywać 3 lata.

 

Hotailors to innowacyjna, polska firma zajmująca się kompleksową organizacją podróży służbowych. Wśród jej klientów znajdują się globalne marki, jak na przykład Google czy Microsoft, jak i lokalne przedsiębiorstwa.

 

– Pracujemy aktywnie nad rozbudową naszych kolejnych obszarów komercyjnych, a Hotailors pozwoli nam działać jeszcze efektywniej. Wykorzystując cyfrowe narzędzia i nowe technologie, rozwiązania proponowane przez naszego nowego partnera idealnie dostosowały branżę podróży służbowych do wszystkich zmian spowodowanych przez pandemię – mówi Dyrektor Komercyjny Legii Paweł Kokosza. Hotailors proponuje jedyną taką aplikację, która kompleksowo zajmuje się tym zagadnieniem – dodaje.

 

Jako innowacyjne narzędzie online, Hotailors umożliwia rezerwowanie, zarządzanie i rozliczanie wyjazdów służbowych w jednym miejscu. Firma zapewnia całodobowe wsparcie opiekunów podróży przez 365 dni w roku, udostępnia funkcjonalności dbające o bezpieczeństwo podróżnego w okresie pandemicznym i dodatkowe usługi, jak ubezpieczenie czy transfer z lotniska. Rozwiązania Hotailors wspierają klientów w zakresie optymalizacji i automatyzacji podróży.

 

– Legia Warszawa to marka znana nie tylko w Polsce ale również na całym świecie. Jesteśmy zaszczyceni, że zaangażujemy w życie klubu i pomożemy w automatyzacji tak żmudnych procesów, jak podróże służbowe. Mam nadzieję, że będziemy mieć wiele okazji cieszyć się wspólnie z sukcesów sportowych i biznesowych Legii – powiedział CEO Hotailors Filip Maksymilian Bloch.

 

Założona w 1916 roku przez legionistów Marszałka Józefa Piłsudskiego, Legia jest najbardziej utytułowanym polskim klubem, aktualnym, 16-krotnym piłkarskim mistrzem Polski oraz 19-krotnym zdobywcą piłkarskiego Pucharu Polski. Legia wielokrotnie występowała na europejskich boiskach, jako pierwsza polska drużyna awansowała do fazy grupowej prestiżowej Ligi Mistrzów UEFA. W sezonie 2021/22 klub zakwalifikował się do fazy grupowej Ligi Europy UEFA, rywalizując w grupie z topowymi europejskimi zespołami, jak SSC Napoli, Leicester City czy Spartak Moskwa.