Jest nam miło poinformować, że od sezonu Wiosna 2021 amerykańska firma Salesforce została nowym partnerem tytularnym naszych biznesowych rozgrywek.

*Salesforce jest światowym liderem w dziedzinie zarządzania relacjami z klientami (CRM), przybliżającym firmy do swoich klientów w erze cyfrowej. Założone w 1999 roku, Salesforce umożliwia firmom każdej wielkości i z każdej branży korzystanie z potężnych technologii – chmury obliczeniowej, telefonii komórkowej, społecznościowej, Internetu przedmiotów, sztucznej inteligencji, głosu i łańcucha blokowego, aby stworzyć 360-stopniowy widok na swoich klientów. Więcej informacji na temat Salesforce (NYSE: CRM), na stronie: http://www.salesforce.com/.

Nasz nowy partner zaistnieje również podczas uroczystych Gal Zwycięzców podsumowujących zmagania zawodników ligi biznesu w poszczególnych rundach.

Jeśli sytuacja epidemiologiczna pozwoli start nowego sezonu zaplanowany jest na 22.03. Szczegóły dotyczące nowych rozgrywek przedstawimy w przyszłym tygodniu.

Pozdrawiamy
Zespół Salesforce Legia Biznes Cup