Pierwsze, tegoroczne zwiedzanie Legia Training Center już za nami! Nowy rok rozpoczęliśmy w niesamowitym stylu, wyprzedając wszystkie dostępne bilety i ustanawiając rekordową frekwencję podczas zwiedzania naszego ośrodka w 2024. 

Data: 06/01/2024
Rodzaj wydarzenia: zorganizowana wycieczka z przewodnikiem
Cel: aktywne spędzenie weekendu, wyjątkowego zwiedzania naszego ośrodka
 wycieczka po LTC z przewodnikiem, oprowadzanie gości po niedostępnych na co dzień strefach, w tym części przeznaczonej do wyłącznego wykorzystania przez pierwszą drużynę

6 stycznia Legia Training Center przeżyło prawdziwą eksplozję energii i entuzjazmu dzięki wyjątkowej grupie kibiców, którzy błyskawicznie wykupili wszystkie bilety na pierwsze zwiedzanie w 2024 roku i liczną grupą przybyli do naszego ośrodka.

Wspólnie zwiedziliśmy budynek, oprowadzając gości po niedostępnych na co dzień strefach, w tym części przeznaczonej do wyłącznego wykorzystania przez pierwszą drużynę. Uchyliliśmy również rąbka tajemnicy odnośnie tego jak pracujemy z zawodnikami od wieku juniora aż do piłkarskiej dojrzałości, zajrzeliśmy na zewnątrz aby zobaczyć 8 pełnowymiarowych boisk, do wielkiej hali sportowej, przestronnej siłowni oraz fascynującego LegiaLAB.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami, niezależnie od pogody, pory roku czy dnia. Wasza niespożytą chęć poznawania LTC jest dla nas jak ekopaliwo, napędzając naszą pasję i zaangażowanie!

Odkryj Legia Training Center w Książenicach – drugi dom Legii Warszawa i najnowocześniejszy ośrodek treningowy w Europie Środkowej.

Kup wejściówkę jeszcze dziś na bilety.legia.com

Dowiedz się więcej o programie zwiedzania: legia.com/wycieczki-ltc