Rozwijamy&Łączymy to hasło misyjne Legia Training Center. Dlatego w środę 21 lutego otworzyliśmy się na gości z Molde FK, aby przedstawić im proces projektowania, wznoszenia i zarządzania nowoczesnym ośrodkiem sportowym.

Data: 21/02/2024
Rodzaj wydarzenie: warsztaty dla delegacji Molde FK
Cel: przekazanie eksperckiej wiedzy o zarządzaniu infrastrukturą sportową
Realizacja: dostosowany program prezentacji i zaplanowanie kolejnych kroków

Norweskie koleżanki i koledzy odwiedzili nas przy okazji meczu Ligi Konferencji Europy. Poza przedstawicielami administracji utytułowanego klubu ze Skandynawii w sali BLACKBURN’95 zasiadł również burmistrz Molde, który jest zaangażowany w proces przygotowywania projektu ośrodka treningowego.

Dla liderów z Legia Training Center nie była to pierwsza okazja do zrealizowania całodziennych warsztatów i podzielania się wyjątkową wiedzą potwierdzoną w praktyce. Z naszych ekspertyz korzystały już liczne organizacje z Polski oraz z regionu Europy Środkowej, w tym kluby regularnie występujące w Lidze Mistrzów.

Aby w 2020 roku móc otworzyć LTC jako najnowocześniejszy ośrodek treningowy w Europie Środkowej, odbyliśmy ponad 40 wizyt w wiodących zachodnich bazach tego typu i przewertowaliśmy łącznie ponad 80 planów technicznych. Na koniec byliśmy w stanie stworzyć własną koncepcję, która nie kopiuje żadnego istniejącego na świecie ośrodka, ale czerpie inspiracje i najlepsze praktyki od wszystkich, które nas ugościły.

Dziś, w czwartym sezonie funkcjonowania Legia Training Center, mając nie tylko wiedzą o projektowania i realizacji tego typu inwestycji, ale też ogromne doświadczenie w zarządzaniu nimi, chętnie dzielimy się naszymi spostrzeżeniami.

Chcesz, abyśmy zrealizowali warsztaty o infrastrukturze dla Ciebie? Napisz już dziś na [email protected]