Zbliżająca się, 9. edycja Whisky Live Warsaw będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Festiwal przenosi się do nowej lokalizacji, na stadion Legii Warszawa, gdzie swój udział zapowiedziało wielu zagranicznych gości specjalnych, a liczba wystawców osiągnie rekordowy poziom. Zapowiadają się dwa dni emocji zakrapiane najlepszą whisky z całego świata.

 

Nowa lokalizacja

Whisky Live Warsaw odbędzie się w dniach 28-29 października (piątek-sobota) w nowej lokalizacji. W tym roku gospodarzem największego festiwalu whisky w Polsce będzie Stadion Miejski Legii Warszawa. Na potrzeby festiwalu wykorzystane zostanie Centrum Konferencyjne, które jest położone w centralnej, najbardziej prestiżowej części stadionu piłkarskiego – w Klubie Biznesowym, mieszczącym się w sercu trybuny zachodniej dedykowanej dla gości VIP. Do dyspozycji organizatorów pozostaje blisko 2300 m2 eleganckiej przestrzeni eventowej, stworzonej specjalnie z myślą o spotkaniach biznesowych i imprezach specjalnych. Jej funkcjonalne, przestronne, klimatyzowane sale, z panoramicznym widokiem na stadion oraz dużą ilością światła dziennego, zapewnią wyjątkową atmosferę spotkań towarzyskich przy kieliszku wyjątkowej whisky single malt.

 

KIEDY I GDZIE?
Whisky Live Warsaw 2022 potrwa dwa dni: 28—29 października 2022 r. (piątek – sobota)
Festiwal odbędzie się Centrum Konferencyjnym na Stadionie Miejskim Legii Warszawa (ul. Łazienkowska 3, Warszawa).

 

RODZAJE BILETÓW
Wejście na teren festiwalu możliwe jest za okazaniem biletu, który wymieniany jest na specjalną opaskę. W tym roku wymiana możliwa będzie na kilka godzin przed startem festiwalu.
W przypadku zakupu biletu przez Internet wystarczy okazanie go na telefonie w celu zeskanowania. Istnieje możliwość zakupienia biletów: jednodniowych oraz dwudniowych.

PAMIĘTAJ: Zerwanie lub uszkodzenie opaski z ręki wyłącza dalszy Twój udział w festiwalu. Aby móc dalej korzystać należy nabyć ponownie bilet wstępu.

 

START PACK
Przy wejściu każdy uczestnik festiwalu otrzymuje kieliszek festiwalowy do degustacji na smyczy (jeden na cały okres trwania festiwalu) oraz mapę z listą stoisk wystawców. Istnieje możliwość dokupienia kieliszka festiwalowego.

 

PŁATNOŚĆ NA FESTIWALU
Na stoiskach wystawców część alkoholi można degustować w cenie biletu. Za droższe odmiany należy płacić voucherami, które można nabyć w kasach biletowych, sklepie festiwalowym lub na indywidualnym stoisku z voucherami. Na terenie festiwalu istnieje możliwość bezgotówkowych płatności. Oznacza to możliwość płacenia własną kartą płatniczą

 

SKLEP FESTIWALOWY
Na terenie Whisky Live Warsaw znajduje się sklep festiwalowy – dostępne w nim alkohole można nabyć w okazyjnej cenie pomniejszonej o podatek VAT (23%).

 

JEDZENIE
Na dziedzińcu przez wejściem do Centrum Konferencyjnego zlokalizowane będą food-trucki z szeroką ofertą gastronomiczną.

 

Link do zakupu biletów znajdziecie w TYM miejscu.